24 مهر 1397 ساعت 03:32
بازدید امروز :2
بازدید روز گذشته :38
مجموع آمار بازدید ها :41289

 

گزارش جشن شروع سال تحصیلی 97-96 و اولین دوره فارغ التحصیلی دانشجویان دوره کاردانی مرکز علمی کاربردی درسا دارو

جشن شروع سال تحصیلی 97-96 و اولین دوره فارغ التحصیلی دانشجویان دوره کاردانی مرکز علمی کاربردی درسا دارو روز پنجشنبه ۳۰ شهریورماه ۹۶ در محل این دانشگاه برگزار گردید. هدف از برگزاری این جلسه تشویق و تقدیر از دانشجویان ممتاز و برگزیده دوره های مختلف و فارغ التحصیلان ورودی مهر 94 بود.

شرکت داروسازی درسا دارو با همکاری مؤسسه تحقیقاتی و آموزشی نور (توان) از سال 1391 با هدف آموزش نیروی کار ماهر و تربیت تکنسین برای صنعت دارو  اقدام به اخذ مجوز از دانشگاه علمی کاربردی نمود. این مجموعه در تیر ماه 1394 موفق به اخذ مجوز از دانشگاه مزبور و از مهر ماه همان سال نسبت به پذیرش دانشجو در دو رشته کاردانی تولید دارو و کنترل کیفیت دارویی اقدام نمود.

مدعوین این جلسه دانشجویان شاغل به تحصیل و فارغ التحصیل، مدیرعامل، هیئت مدیره، سهامداران، مدیران درسا دارو و مدیران شرکت داروپخش بودند.

آماده سازی، استقبال، مشایعت میهمانان، قرائت قرآن، انتظامات سالن، پذیرایی، اهداء بسته های تبلیغاتی و ... بر عهده دانشجویان گذاشته شده بود.

پس از قرائت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی  ایران سرپرست مرکز ضمن خوش آمدگویی به حاضرین به ارائه گزارشی از وضعیت جاری مرکز پرداخت. پس از آن آقای دکتر ثقفی‌نیا مدیر عامل محترم شرکت درسا دارو به تفصیل به دلایل لزوم علم آموزی و نیاز صنعت دارو به نیروی انسانی ماهر و دلایلی که منجر به اخذ مجوز و راه اندازی این دو رشته شد پرداخت. ایشان همچنین با توجه به پیوستن جمهوری اسلامی ایران به پروتکل PIC/S بالا بردن سواد علمی نیروی شاغل در صنعت دارو را با اهمیت قلمداد نمود.

پس از ایشان آقای مهندس آقایی اولین رییس مرکز به بیان مسیر طی شده و فراز و نشیب‌های آن پرداخت . در ادامه یکی از دانشجویان فارغ التحصیل به نمایندگی از دانشجویان بیانیه تقدیر و تشکر را قرائت نمود.

سپس لوح تقدیر دانشجویان برتر به آنان تقدیم گردید.

پس از آن آقای دکتر خدام مدیرعامل قبلی درسا دارو در ارتباط با لزوم افزایش سطح مهارت افراد شاغل درصنعت دارو مواردی را متذکر شدند.

در پایان دانشجویان عکس های یادگاری با اساتید و مسئولین حاضر در جلسه گرفتند.

خبرنگار و فیلمبردار صدا و سیمای استان البرز ضمن ثبت قسمتهایی از مراسم مصاحبه ای با جناب آقای دکتر ثقفی نیا مدیر عامل محترم شرکت درسا دارو انجام دادند.

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت به بالا

باز طراحی :موسسه تحقیقاتی وآموزشی نور (توان)